Автошкола для інвалідів

 

 

Автошкола для людей з інвалідністю  «Офіцери ВОІ «СОІУ»

Автошкола підприємства   «Офіцери» ВОІ «СОІУ»  запрошує на навчання людей, які постраждали в зоні АТО і по волі долі отримали інвалідність. Для них особливі умови і індивідуальний підхід. Колектив автошколи буде радий завжди допомогти. Всіх чекаємо і запрошуємо на навчання.

Адреса :

         м. Київ, вул. Євгенія Харченка, 23Б ( в СШ №280) 

         Телефон: 050-352-90-74,098-104-70-49(запис за телефоном,на сайті) Петро Тихонович( директор).

Примітка:

Згідно із законом управляти автомобілем категорично заборонено тільки людям з важкими психічними порушеннями. Решта категорії інвалідів - із захворюваннями опорно-рухового апарату - хворі на ДЦП, слабочуючі - мають право отримати водійське посвідчення категорії «В» і водити машину з ручним керуванням зазначену знаком «Інвалід» або «Глухий водій».

Автошкола підприємства   «Офіцери» ВОІ «СОІУ»  на протязі 15 років підготовила водіїв транспортних засобів , в т.ч. інвалідів та членів їх сімей –87 чол.,, а також водіїв Міністерства оборони України , учасників АТО – 21 чол.

Підготовка  водіїв транспортних засобів проводиться  в акредитованому учбовому закладі. 
Усі викладачі і спеціалісти з правил дорожнього руху атестовані. В школі працюють висококваліфіковані майстри по навчанню  практичному водінню, а також спеціалісти по теоретичному навчанню.

В регіоні мікрорайону аналогічної автошкола не має. Діяльність підприємства автошколи стабільна, конкурентоздатна, перспективна. Особливу значимість має підготовка водінню водіїв із числа інвалідів.

Вони мріють, як і здорові люди бути мобільними і вести активний спосіб життя. Але для того, щоб сісти за кермо і поїхати до аптеки, лікарні, до друзів у справах або в гості, треба навчиться водити і мати автомобіль. І якщо для здорової людини все питання полягає з вирішення проблеми грошей і часу, то для інваліда питань і проблем набагато більше. І основне питання - це де і як можна навчитися керувати автомобілем? Школи водіння, які мають все необхідне для навчання інвалідів можна порахувати на пальцях. При цьому не від Всеукраїнських організацій інвалідів України або "Союзу організацій інвалідів України", а приватні автошколи для інвалідів.

Навчитися керувати автомобілем це серйозний крок, до нього треба підходити з повною відповідальністю і віддачею, так як інвалід на дорозі повноцінний учасник дорожнього руху. Так само другим важливим кроком є вибір оптимальної автошколи. Адже саме від тих навичок і якості знань які у ній отримає інвалід, буде залежати майстерність водіння, безпеку собі і інших.